Mikronika » Aktualności » NOWA REALIZACJA DLA NASZEGO NIEMIECKIEGO PARTNERA
13 lutego 2024

NOWA REALIZACJA DLA NASZEGO NIEMIECKIEGO PARTNERA

Z przyjemnością informujemy, że MIKRONIKA obecnie realizuje nowe zamówienie dla naszego partnera z Niemiec, firmy Tennet. Z ogromną dumą przyjmujemy fakt, że po 14-miesięcznym postępowaniu przetargowym, to właśnie naszej firmie został przyznany kolejny kontrakt ramowy. Ten techniczny zakres współpracy jest kontynuacją naszej poprzedniej umowy, gdzie odpowiadaliśmy za automatykę stacyjną w stacjach NN i WN. 

Tennet GmbH, jeden z czterech operatorów systemu przesyłowego w Niemczech, z siedzibą w Bayreuth, funkcjonuje w obecnej formie od roku 2009. Jako spółka zależna holenderskiego operatora TenneT B.V., posiada 25.000 km linii i kabli sieci przesyłowej, zarządzając instalacjami zarówno na lądzie, jak i na morzu, dostarczając energię dla 43 milionów gospodarstw domowych i przedsiębiorstw. 

Aktualnie jesteśmy w procesie uzgodnień technicznych i przygotowania indywidualnych ofert cenowych dla stacji NN i WN. W naszym harmonogramie zaplanowaliśmy wdrożenie kolejnych pięciu stacji. Z niecierpliwością oczekujemy na dalszy, owocny rozwój naszej współpracy. 

Nasi Klienci

MIKRONIKA sp. z o.o.

ul. Wykopy 2/4
60 - 001 Poznań
Polska
NIP: 779 25 02 760

MIKRONIKA sp. z o.o.

magnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram