Targi 2020

Kalendarium imprez 2020

Szanowni Państwo,

Spotkanie na Targach Energetab w Bielsku-Białej było i jest dla nas najważniejszym wydarzeniem w kalendarzu targowym. Również i w tym roku przygotowywaliśmy się do niego z dużym zaangażowaniem. Niestety, rozwój epidemii COVID-19 w Polsce
i na świecie, postępujący wzrost zachorowań, oznaczają stale rosnące ryzyko dla naszego zespołu oraz dla naszych klientów. Działając na co dzień w energetyce, działamy w obszarze usług kluczowych dla funkcjonowania państwa oraz gospodarki, jesteśmy więc szczególnie odpowiedzialni za przestrzeganie podwyższonych standardów bezpieczeństwa. Mając na uwadze powyższe, podjęliśmy trudną decyzję o rezygnacji z udziału w tegorocznych Targach Energetab 2020.

MIKRONIKA była nieprzerwanie obecna na Targach Energetab od samego początku ich istnienia. Z tegoroczną edycją wiązaliśmy ogromne nadzieje. Cenimy sobie możliwość bezpośrednich rozmów i spotkań w okresie Targów, które zawsze są dla nas niezwykle ważnym źródłem informacji, na których opieraliśmy często nasze trendy rozwojowe.

Wierzymy, że jest to sytuacja przejściowa i już w przyszłym roku będziemy mogli Państwa gościć na naszym stoisku. Nasza nieobecność nie zmienia faktu, że pozostajemy w ciągłym kontakcie, w każdej chwili gotowi służyć Państwu pomocą.

33. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB | ZIAD Bielsko Biała*

15 września - 17 września

*  Z uwagi na bezprecedensowy charakter obecnej sytuacji, w kontekście epidemii wirusa SARS-CoV-2 i wzrastającym zachorowaniem na COVID-19, nie jesteśmy w  stanie przewidzieć wszystkich scenariuszy, które mogą się wydarzyć, dlatego informujemy o możliwości odwołania spotkań podczas imprez masowych.

Osoby wyznaczone do organizacji poszczególnych imprez, czy odpowiedzialne za zaproszenia oraz zgłoszenia uczestnictwa, będą z Państwem w stałym kontakcie i będą informować o ewentualnych zakłóceniach, jeżeli takowe wystąpią.