PO TARGACH ENERGETICS 2022

Po prawie trzyletniej przerwie, zawitaliśmy ponownie na Targach Energetycznych Energetics w Lublinie. Targi te, śmiało można traktować  jako jedno z większych wydarzeń branżowych w Polsce - ich istotą jest nie tylko prezentacja nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego, ale również wymiana doświadczeń specjalistów z Polski i zagranicy. Tegoroczna wystawa odbywała się w terminie 15-17.11.2022.

Na to wydarzenie przygotowywaliśmy się od kilku miesięcy. Analiza aktualnej sytuacji geopolitycznej nie przynosiła odpowiedzi na to jakim zainteresowaniem będą cieszyły się Targi w tak specyficznym rejonie Polski. Na Lubelszczyźnie umiejscowione są liczne inwestycje związane z modernizacją infrastruktury energetycznej jak i zwiększeniem wykorzystania energii z odnawialnych źródeł oraz siedziby wielu ważnych podmiotów branży energetycznej. W związku z tym podjęliśmy wiele zabiegów promocyjnych, a one przyniosły rezultaty, które przeszły nasze najśmielsze oczekiwania.

W Lublinie zjawiło się bardzo wielu wykwalifikowanych przedstawicieli sektora energetycznego jak i przedstawiciele licznych gałęzi przemysłu. Podczas minionej edycji na Targach zaprezentowało się blisko 200 firm, zarówno o charakterze koncernów (krajowych i międzynarodowych), jak i indywidualnych przedsiębiorców. Na naszym stoisku gościliśmy osoby decyzyjne praktycznie z każdego oddziału PGE Dystrybucja, co nas bardzo ucieszyło.

Impreza gromadzi liderów sektora energetycznego, którzy mają możliwość zaprezentowania swoich osiągnięć i nowości. Na targach prezentowane były również nasze liczne rozwiązania - zarówno sprzętowe jak i programowe. Na największa uwagę zasługuje projekt o nazwie SMIWUZ, który realizowaliśmy wspólnie z Tauron Dystrybucja.  SMIWUZ to innowacyjny system skutecznego monitorowania i wspierania urządzeń zabezpieczeniowych spełniających założenia DMS (Distribution Management System) wraz z prototypami sterowników zabezpieczeń (w tym sygnalizatorów) dla sieci SN.

Targi Energetics zatem to doskonała okazja do poszerzenia wiedzy a także forum wymiany praktycznych spostrzeżeń i rozmów o aktualnych kierunkach rozwoju branży, wdrażanych innowacjach oraz możliwość nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych między wystawcami a projektantami, dostawcami usług i czołowymi przedstawicielami przedsiębiorstw energetycznych – zarówno z Polski jak i z zagranicy. Energetics to również liczne konferencje, prelekcje i szkolenia, na których poruszane są tematy aktualne i ważne dla branży energetycznej.

Nasze starania promocyjne przyniosły zamierzony efekt. Stworzyliśmy bardzo interesujące stoisko reklamowe z ciekawymi grafikami, co przyciągało uwagę i wyróżniało na tle innych. Docenili to także organizatorzy i otrzymaliśmy wyróżnienie za formę promocji Targowej.