Mikronika » Standardy » System Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy zgodny z wymaganiami normy PN-ISO 45001

System Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy zgodny z wymaganiami normy PN-ISO 45001

W MIKRONICE zdajemy sobie sprawę, że ochrona zdrowia i bezpieczeństwo pracowników, współpracowników, klientów oraz gości jest najważniejsze.

W 2018 roku MIKRONIKA wdrożyła i doskonali system zarzadzania bezpieczeństwem i higiena pracy zgodny z wymaganiami norm PN-N-18001 oraz OHSAS 18001, obecnie zastąpiony przez normę PN-ISO 45001:2018. Wszystko w trosce o zgodność naszych działań z obowiązującym prawem, ochronę życia pracowników i współpracowników, redukcję ilości potencjalnych wypadków oraz związanych z tym kosztów oraz monitoring wszelkiego rodzaju zagrożeń mogących mieć wpływ na działanie i ostateczny kształt firmy,

W ramach systemu opracowaliśmy udokumentowane procedury działań oraz tworzymy program poprawy BHP pozwalający monitorować realizację naszych bieżących celów. Zidentyfikowaliśmy potencjalne zagrożenia oraz związane z nimi ryzyka, a określenie odpowiedzialności i szkolenia BHP pozwalają nam na odpowiednie reagowanie w każdej sytuacji.

Posiadanie certyfikowanego Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy traktujemy jak oficjalną deklarację, że MIKRONIKA jest zaangażowana w ochronę zdrowia i zapewnienie ludziom bezpieczeństwa w pracy.


Nasi Klienci

MIKRONIKA sp. z o.o.

ul. Wykopy 2/4
60 - 001 Poznań
Polska
NIP: 779 25 02 760

MIKRONIKA sp. z o.o.

magnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram