Mikronika » Aktualności » JUBILEUSZOWA GALA Z OKAZJI 40-LECIA FIRMY
28 czerwca 2023

JUBILEUSZOWA GALA Z OKAZJI 40-LECIA FIRMY

W miniony piątek, czyli 23.06.2023, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, wspólnie ze wszystkimi współpracownikami obchodziliśmy Jubileusz 40-lecia MIKRONIKI.  

Gala odbyła się w Sali Ziemi, która na ten czas została przemieniona w ekskluzywną salę bankietową oraz (ze względu na swoją akustykę i możliwości techniczne) pozwoliła stworzyć niesamowitą atmosferę.  

W części oficjalnej tego tak ważnego dla nas dnia między innymi przemawiał Włodzimierz Grzybowski, w imieniu wszystkich założycieli firmy, opowiadając o historii jej założenia i początkach działalności, następnie zarysowana została sytuacja obecna, czyli zakres działalności, główne grupy produktowe oraz najważniejsi klienci, przedstawiony został też nasz najnowszy film promocyjny. Na koniec nasz obecny Prezes Zarządu – Marek Wawrzyniak – nakreślił założone kierunki dalszego rozwoju i rozbudowy MIKRONIKI.   

Po części oficjalnej rozpoczął się zapierający dech w piersiach koncert orkiestry symfonicznej w prawie 30-osobowym składzie, której towarzyszyło 6-ciu solistów, tancerki oraz zespół wokalny. Przestrzeń wypełniły obłędne aranżacje utworów, przede wszystkim z lat 80-tych – czasów początków naszej firmy. Magia muzyki tamtych czasów, połączona z nowoczesnym, doskonałym wykonaniem, poderwała wszystkich do tańca. Nie można tu nie wspomnieć o torcie jubileuszowym, ozdobionym logo naszej firmy, który dumnie wjechał o północy na środek sali. Był to symbol 40-tu lat naszej ciężkiej pracy, determinacji i pasji. 

A potem już wszyscy razem bawiliśmy się do samego rana przy muzyce klubowej. Ten wieczór na długo pozostanie z nami.  

Nasi Klienci

MIKRONIKA sp. z o.o.

ul. Wykopy 2/4
60 - 001 Poznań
Polska
NIP: 779 25 02 760

MIKRONIKA sp. z o.o.

magnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram