Mikronika » Aktualności » PO TARGACH ENERGETAB 2023 - PODSUMOWANIE
20 września 2023

PO TARGACH ENERGETAB 2023 - PODSUMOWANIE

Szanowni Państwo, 

Za nami 36. edycja Międzynarodowych Energetycznych Targów Bielskich ENERGETAB 2023, które odbyły się w dniach 12-14.09.2023. Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy wziąć udział w tych największych w Polsce targach elektroniki i energetyki. Był to dla nas czas bardzo produktywny i inspirujący - mamy nadzieję, że dla Państwa również.  

Serdecznie dziękujemy za wizytę na naszym stoisku. Było nam niezmiernie miło spotkać się z Państwem i porozmawiać na temat bieżącej współpracy oraz wspólnych planów na kolejne lata. Pragniemy również podziękować za duże zainteresowanie, ciepłe słowa i cenne uwagi.  Będą one, jak zawsze, inspiracją do dalszej pracy nad rozwojem i doskonaleniem naszych produktów.  

Na targach prezentowane były nasze liczne rozwiązania - zarówno sprzętowe, jak i software’owe. Największą uwagę warto zwrócić na urządzenie zgłoszone do konkursu targowego - „Zabezpieczenie linii kablowych średniego napięcia z wykrywaniem zwarć przerywanych SO-52v21-AUT”. Informacje na ten temat znajdą Państwo pod linkiem zamieszczonym poniżej.

Na uwagę zasługuje również fakt, że Komisja Konkursowa doceniła pracę, jaką włożyliśmy w wystrój i prezentację naszego stoiska i przyznała nam główną (i jedyną taką) nagrodę, uznając nasze stoisko za najciekawiej się prezentujące wśród stoisk ponad 430 wystawców, za co również bardzo serdecznie dziękujemy. Takie wyróżnienia motywują nas do jeszcze cięższej i bardziej owocnej pracy. Dziękujemy również naszym przedstawicielom - pracownikom firmy MIKRONIKA, którzy gościli Państwa przy naszych stolikach, zawsze chętnie, z dużym zaangażowaniem oraz profesjonalizmem opowiadając o naszych rozwiązaniach czy nowych wdrożeniach. 

A już dziś zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska w przyszłym roku, podczas 37. edycji Targów ENERGETAB, w terminie 17-19 września 2024 r.

Jeszcze raz pragniemy podziękować Państwu za czas poświęcony na zapoznanie się z efektami naszej pracy i jednocześnie pasji.  

Serdecznie zapraszamy do dalszej współpracy.

Nasi Klienci

MIKRONIKA sp. z o.o.

ul. Wykopy 2/4
60 - 001 Poznań
Polska
NIP: 779 25 02 760

MIKRONIKA sp. z o.o.

magnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram