Mikronika » Aktualności » TARGI ENERGETAB 2023
1 sierpnia 2023

TARGI ENERGETAB 2023

Dużymi krokami zbliża się jedno z największych wydarzeń targowych w branży energetycznej, mianowicie 36 Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB, które odbędą się w dniach 12-14 września 2023 r.

Targi Energetab to największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego – zarówno konwencjonalnego jak i związanego z odnawialnymi źródłami energii. Jest to zarazem jedno z najważniejszych spotkań przedstawicieli sektora elektroenergetycznego w którym MIKRONIKA bierze czynny udział od ponad 30 lat

Tegoroczne spotkanie będzie dla nas wyjątkowe ponieważ świętować będziemy 40-lecie powstania firmy. Z tej okazji przygotowaliśmy wiele nowości produktowych które chcemy zaprezentować. Na uwagę zasługuję sterownik SO-52v11-AUT / ZABEZPIECZENIE LINII KABLOWYCH ŚREDNIEGO NAPIĘCIA Z WYKRYWANIEM ZWARĆ PRZERYWANYCH.

Na naszym stoisko prezentować będziemy również najnowsze rozwiązania w zakresie: oprogramowania, technologii i urządzeń w zakresie automatyki, pomiarów, telekomunikacji, telemechaniki oraz zabezpieczeń.

Ufamy, iż wystawa stanowić będzie kolejne forum do pogłębiania wiedzy i koleżeńskiej wymiany doświadczeń.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na Hali A stoisko nr 31

Nasi Klienci

MIKRONIKA sp. z o.o.

ul. Wykopy 2/4
60 - 001 Poznań
Polska
NIP: 779 25 02 760

MIKRONIKA sp. z o.o.

magnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram