Mikronika » Aktualności » TARGI ENERGETICS 2023 - PODSUMOWANIE
28 listopada 2023

TARGI ENERGETICS 2023 - PODSUMOWANIE

Po raz kolejny zawitaliśmy do Lublina na Targach Energetyczne Energetics. Targi te, śmiało można traktować  jako jedno z większych i ważniejszych wydarzeń branżowych w Polsce - ich istotą jest nie tylko prezentacja nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego, ale również wymiana doświadczeń specjalistów z Polski i zagranicy. Tegoroczna wystawa odbywała się w terminie 21-23.11.2023.

Na to wydarzenie przygotowywaliśmy się od kilku miesięcy. Analiza aktualnej sytuacji geopolitycznej nie przynosiła odpowiedzi na to jakim zainteresowaniem będą cieszyły się Targi w tak specyficznym rejonie Polski. Na Lubelszczyźnie umiejscowione są liczne inwestycje związane z modernizacją infrastruktury energetycznej jak i zwiększeniem wykorzystania energii z odnawialnych źródeł oraz siedziby wielu ważnych podmiotów branży energetycznej. W związku z tym podjęliśmy wiele zabiegów promocyjnych, a one przyniosły rezultaty, które przeszły nasze najśmielsze oczekiwania.

W Lublinie zjawiło się bardzo wielu wykwalifikowanych przedstawicieli sektora energetycznego jak i przedstawiciele licznych gałęzi przemysłu. Podczas minionej edycji na Targach zaprezentowało się ponad 220 firm, zarówno o charakterze koncernów (krajowych i międzynarodowych), jak i indywidualnych przedsiębiorców. Na naszym stoisku gościliśmy osoby decyzyjne praktycznie z każdego oddziału PGE Dystrybucja, co nas bardzo ucieszyło.

Impreza gromadzi liderów sektora energetycznego, którzy mają możliwość zaprezentowania swoich osiągnięć i nowości. Na targach prezentowane były również nasze liczne rozwiązania - zarówno sprzętowe jak i programowe.

Podczas tegorocznej edycji targów zdecydowaliśmy się zgłosić do konkursu na PRODUKT ROKU nasze innowacyjne i zarazem eksportowe urządzenie MEM-001 – MODUŁ POMIARU PARAMATERÓW SIECI ENERGETYCZNEJ. Urządzenie to zostało wyprodukowane już w dziesiątkach tysięcy egzemplarzy, posiada liczne wdrożenia, głównie na rynku holenderskim. Pochwalić się możemy również licznym certyfikatami i referencjami. Komisja Konkursowa dostrzegła wszystkie walory naszego urządzenia i w efekcie przyznała nam Główną Nagrodę Targów Energetics.

Szczegóły dotyczące naszego rozwiązania możecie Państwo znaleźć TUTAJ.

Targi Energetics zatem to doskonała okazja do poszerzenia wiedzy a także forum wymiany praktycznych spostrzeżeń i rozmów o aktualnych kierunkach rozwoju branży, wdrażanych innowacjach oraz możliwość nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych między wystawcami a projektantami, dostawcami usług i czołowymi przedstawicielami przedsiębiorstw energetycznych – zarówno z Polski jak i z zagranicy. Energetics to również liczne konferencje, prelekcje i szkolenia, na których poruszane są tematy aktualne i ważne dla branży energetycznej.

Nasi Klienci

MIKRONIKA sp. z o.o.

ul. Wykopy 2/4
60 - 001 Poznań
Polska
NIP: 779 25 02 760

MIKRONIKA sp. z o.o.

magnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram