Mikronika » Aktualności » WDROŻENIE W EGZOTYCZNEJ TAJLANDII
31 sierpnia 2023

WDROŻENIE W EGZOTYCZNEJ TAJLANDII

Mikronika działa prężnie nie tylko na swoim rodzimy rynku. Wdrażamy również nasze systemy czy urządzenia w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Grecji czy Nigerii. W ostatnim czasie możemy się również pochwalić że sprzedajemy produkty do odległej i egzotycznej Tajlandii. Odbiorcą jest Independent Power Engineering Co.Ltd  (IPEC).

Chcąc sprzedawać produkty na rynku energetycznym w Tajlandii muszą one wcześniej przejść proces certyfikacji u tamtejszego OSP (EGAT). Co niewątpliwie nie było dla nas łatwym zadaniem.

Na początku podjęliśmy się trudnego tematu, zrozumienia lokalnych wymogów technicznych i zaadoptowania sterownika naszych sterowników SO-52v11. Po zakończeniu tego etapu udaliśmy do Bangkoku i z powodzeniem przeprowadzili testy naszych urządzeń.

Do tej pory sterowniki Mikronika zostały zainstalowane w kilku stacjach na wyprowadzeniu mocy elektrowni biomasowych, tj. m.in. Angwian Power, Buayai Biopower, Khlong Klung Biopower czy WKN.

Wierzymy, że współpraca będzie się rozwijać w kolejnych latach, ponieważ potencjał rynku jest bardzo duży.

Nasi Klienci

MIKRONIKA sp. z o.o.

ul. Wykopy 2/4
60 - 001 Poznań
Polska
NIP: 779 25 02 760

MIKRONIKA sp. z o.o.

magnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram