Mikronika » Aktualności » XV SEMINARIUM SZKOLENIOWO - TECHNICZNE
7 czerwca 2024

XV SEMINARIUM SZKOLENIOWO - TECHNICZNE

Dużymi krokami zbliża się już piętnasta edycja SEMINARIUM SZKOLENIOWO-TECHNICZNEGO DLA PROJEKTANTÓW. W terminie 12-14 czerwca 2024 roku w Hotelu Ibis Styles w Gnieźnie będziemy mieli przyjemność gościć blisko 100 projektantów, którzy na co dzień działają w branży energetycznej.

W tym roku chcemy poruszyć szereg tematów, z którymi na co dzień zmagają się projektanci. Zaczynając od podstawowych zagadnień, w których wspieramy projektantów, przez nasze konkretne rozwiązania, które mogliby zastosować w swoich projektach, aż po praktyczne aspekty wykonywania projektów systemów automatyki stacyjnej.

Ze względu na mnogość tematów, które chcemy poruszyć, postanowiliśmy utrzymać formułę seminarium trwającego trzy dni. Dzięki temu zabiegowi możemy zwiększyć liczbę prezentacji, a także będziemy mieli więcej czasu na rozmowy z projektantami w mniejszych grupach.

Na spotkaniu zaprezentowane będą nasze najnowsze rozwiązania zarówno sprzętowe i programowe. Pierwszy dzień wydarzenia chcemy poświęcić na przedstawienie najnowszych wdrożeń firmy jak i planów rozwojowych. W drugim dniu poruszymy tematy związane z jakością energii, automatyzacją sieci SN. Znajdzie się również czas za prezentację funkcjonalności Systemu Syndis OZE oraz omówimy tematy związany z wymianą starego sprzętu SSiN na nowy. Spotkanie Projektantów nie mogłoby się obyć bez poruszenia jednego z ważniejszych tematów mianowicie „Praktyczne aspekty wykonywania projektów systemów automatyki stacyjnej”. W trzecim dniu omówimy tematy związane z cyberbezpieczeństwem jak i Centralny Synchronizator Stacyjny.

Nasi Klienci

MIKRONIKA sp. z o.o.

ul. Wykopy 2/4
60 - 001 Poznań
Polska
NIP: 779 25 02 760

MIKRONIKA sp. z o.o.

magnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram