Mikronika » Aktualności » XXV OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA "ZABEZPIECZENIA PRZEKAŹNIKOWE W ENERGETYCE"
16 października 2023

XXV OGÓLNOPOLSKA KONFERENCJA "ZABEZPIECZENIA PRZEKAŹNIKOWE W ENERGETYCE"

Już za kilka dni - 18.10.2023 - w urokliwym hotelu Binkowski w Kielcach rozpocznie się jedna z najważniejszych krajowych konferencji branżowych, mianowicie XXV Ogólnopolska Konferencja “Zabezpieczenia Przekaźnikowe w Energetyce”.  

Spotkanie od lat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród klientów. Uczestnicy doceniają bardzo wysoki poziom merytoryczny przedstawianych tematów oraz organizację wydarzenia, zawsze na najwyższym szczeblu. Na konferencji zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania dotyczące oprogramowania, technologii i urządzeń z zakresu automatyki, pomiarów, telekomunikacji, telemechaniki i zabezpieczeń. 

Na tak ważnym wydarzeniu oczywiście nie mogło zabraknąć i MIKRONIKI. W tym wyjątkowym i ważnym dla nas, ze względu na obchody Jubileuszu 40-lecia powstania MIKRONIKI, roku jesteśmy współorganizatorem tego eventu. 

Na nasze zaproszenie odpowiedziało pozytywnie ponad 200 osób - jest to liczba, która przekroczyła nasze najśmielsze oczekiwania.  

Na konferencji z naszej strony poruszymy 5 bardzo ważnych tematów: 

  • 40 lat minęło…Bieżąca charakterystyka firmy; 
  • System SMiWUZ (Skuteczne Monitorowanie i Wspieranie Urządzeń  
    Zabezpieczeniowych); 
  • Wybrane normy w konstrukcjach urządzeń automatyki stacyjnej; 
  • Procedura testów miernika synchrofazorów zgodna z wytycznymi IEEE; 
  • Odporność urządzeń i systemów automatyki na cyberataki. 

Wierzymy, że ta edycja będzie wyjątkowa. Ze swojej strony dołożyliśmy wszelkich starań, aby goście, którzy nas odwiedzą, czuli się swobodnie i komfortowo. Zapewnimy możliwość nawiązania nowych kontaktów i koleżeńskiej wymiany doświadczeń. Jesteśmy pewni, iż spotkanie stanowić będzie kolejne forum do głębokich dyskusji technicznych, a jednocześnie chwilę oderwania się od codzienności i dobrej zabawy w gronie nowych i dobrze znanych osób.  

Konferencja będzie trwała do 20.10.2023. 

Nasi Klienci

MIKRONIKA sp. z o.o.

ul. Wykopy 2/4
60 - 001 Poznań
Polska
NIP: 779 25 02 760

MIKRONIKA sp. z o.o.

magnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram