Mikronika » Aktualności » XXVII KONFERENCJA ENERGETYKÓW
6 czerwca 2023

XXVII KONFERENCJA ENERGETYKÓW

Rok 2023 jest dla nas niezwykłym okresem, ponieważ obchodzimy 40-lecie powstania firmy MIKRONIKA. Jest to również rok niezwykłych wyzwań związanych z organizacją naszej największej konferencji - XXVII Konferencji Energetyków, która odbyła się w dniach 10-12 maja 2023 roku na terenie Cukrowni Żnin.

Nasza konferencja stała się niezwykle cenionym wydarzeniem, które już na stałe wpisało się w kalendarz ważnych spotkań branżowych. Zainteresowanie naszym eventem przerosło nasze najśmielsze oczekiwania pod względem liczby zgłoszeń. Możemy śmiało stwierdzić, że ta edycja była największa w prawie 30-letniej historii Konferencji Energetyków. Otrzymaliśmy pozytywne odpowiedzi od ponad 140 klientów, reprezentujących ponad 100 firm. Ponadto, zaproszeni zostali również nasi zagraniczni klienci, takie jak Stedin, Enexis czy Elenia. Zaproszeni goście licznie uczestniczyli w naszych prezentacjach, gdzie omawialiśmy liczne zagadnienia związane z naszą ofertą produktową, zarówno pod względem rozwiązań sprzętowych, jak i oprogramowania.

Jesteśmy niezmiernie dumni z osiągnięć, jakie udało nam się osiągnąć w ciągu tych 40 lat istnienia firmy MIKRONIKA. Nasza XXVII Konferencja Energetyków była wyjątkowym wydarzeniem, które umocniło naszą pozycję jako jednego z liderów w branży. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konferencji i przyczynili się do jej sukcesu.

Nasi Klienci

MIKRONIKA sp. z o.o.

ul. Wykopy 2/4
60 - 001 Poznań
Polska
NIP: 779 25 02 760

MIKRONIKA sp. z o.o.

magnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram