Mikronika » Aktualności » 7 Konferencji Fronius System Partner
8 grudnia 2022

7 Konferencji Fronius System Partner

W dniach 24-25 listopada 2022 gościliśmy jako partner firmy FRONIUS na ich 7 Konferencji Fronius System Partner, na którą zostało zaproszonych ponad 250 gości. Podczas tego wydarzenia świętowaliśmy również m.in. 10-lecie firmy FRONIUS w Polsce. Organizatorzy stanęli na wysokości zadania, począwszy od wyboru miejsca spotkania (Hotel Radisson Blu w Sopocie), przez dobór prelekcji, a skończywszy na atrakcjach podczas kolacji integracyjnej.  

Przedstawiciele MIKRONIKI skorzystali z zaproszenia i pojawili się w silnym gronie. Na naszym stoisku podczas piątkowych mini-targów (swoje urządzenia i usługi prezentowało ok. 20 różnych firm) prezentowaliśmy nasze rozwiązania oraz omawialiśmy nasze doświadczenia w zakresie OZE. Największym zainteresowaniem cieszyły się nasze sterowniki komunikacyjne: 

Podsumowując, jesteśmy bardzo wdzięczni firmie FRONIUS za zaproszenie. Wierzymy, że konferencja na stałe wpisała się w nasz kalendarz wydarzeń branżowych. Uważamy, że było to bardzo ciekawe forum do pogłębienia wiedzy w zakresie OZE oraz do koleżeńskiej wymiany doświadczeń w bardzo miłej atmosferze. 

Krótkie podsumowanie samej konferencji można znaleźć już na stronie organizatora: 

https://www.forum-fronius.pl/7-konferencja-fsp-juz-za-nami-podsumowanie/

Nasi Klienci

MIKRONIKA sp. z o.o.

ul. Wykopy 2/4
60 - 001 Poznań
Polska
NIP: 779 25 02 760

MIKRONIKA sp. z o.o.

magnifiercrossmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram